1 / 5
Продадено
Слика на FIXED MagFlow зштитна обвивка за iPhone 12 мини, црвено
Слика на FIXED MagFlow зштитна обвивка за iPhone 12 мини, црвено
Слика на FIXED MagFlow зштитна обвивка за iPhone 12 мини, црвено
Слика на FIXED MagFlow зштитна обвивка за iPhone 12 мини, црвено
Слика на FIXED MagFlow зштитна обвивка за iPhone 12 мини, црвено

FIXED MagFlow зштитна обвивка за iPhone 12 мини, црвено

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.96 €
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 12 Mini
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
силиконски
Безжично полнење:
По
Код:
FIXFLM-557-RD
Лансиран:
16. 2. 2021
Производител:
FIXED
Боја:
Црвено
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
8591680121359
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIXED MagFlow зштитна обвивка за iPhone 12 мини, црвено
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ