1 / 3
Продадено
Слика на FIXED полнач, 2xUSB-A, паметно брзо полнење, 15W, бел
Слика на FIXED полнач, 2xUSB-A, паметно брзо полнење, 15W, бел
Слика на FIXED полнач, 2xUSB-A, паметно брзо полнење, 15W, бел

FIXED полнач, 2xUSB-A, паметно брзо полнење, 15W, бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 3.25 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Број на USB конектори:
2
Qualcomm:
Паметно брзо полнење
Код:
FIXC15-2U-WH
Производител:
FIXED
Боја:
Бело
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591680114733
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIXED полнач, 2xUSB-A, паметно брзо полнење, 15W, бел
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ