1 / 1
Продадено
Слика на Evolveo Zeppelin RAM, 2 GB RAM DDR2, 800 MHz, CL6, злато

Evolveo Zeppelin RAM, 2 GB RAM DDR2, 800 MHz, CL6, злато

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 21.51 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За компјутер
Latenca CAS [CL]:
6
Течност за ладење:
Без течност за ладење
Код на производителот:
2G/800/P EG
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на меморија:
DDR2
Конфигурација на меморија:
1 x 2 GB
Работна фреквенција [MHz]:
800
Производител:
Еволво
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Evolveo Zeppelin RAM, 2 GB RAM DDR2, 800 MHz, CL6, злато
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ