1 / 4
E shitur
Foto e Kasë kompjuteri Eurocase MLG Paladin RGB, me panel anësor prej xhami, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Eurocase MLG Paladin RGB, me panel anësor prej xhami, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Eurocase MLG Paladin RGB, me panel anësor prej xhami, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Eurocase MLG Paladin RGB, me panel anësor prej xhami, e zezë

Kasë kompjuteri Eurocase MLG Paladin RGB, me panel anësor prej xhami, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,390 MKD.
4,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,990 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
EuroCase, marka Partis, është një prodhues i njohur i kasave të kompjuterit. Tani vjen me një kasë MLG Paladin RGB e cila përmban një shirit RGB LED të integruar në panelin e përparmë dhe një panel anësor prej xhami. Brendësia përmban ndarje të brendshme 2x 3.5 " dhe 2x 2.5 " për HDD / SSD. Ka 7 slote për kartat e zgjerimit. Shasia është dizajnuar për pllakën amë mini-ITX, mATX, ATX dhe E-ATX. Mbështet burimet e formatit ATX. Ajo ofron hapësirë të mjaftueshme për kartelat grafike deri në 320 mm të gjata dhe ftohësit e CPU deri në 160 mm të lartë. Sa për pjesën e jashtme, krijuesit zgjodhën një model modern dhe elegant. Sot, paneli i përparmë me porte USB dhe audio është një pjesë thelbësore e tij. Me këtë model do të gjeni këto porte: 1x USB 3.0 , 2x USB 2.0 dhe 2x lidhës 3.5 mm. Përfshirë në panelin e përparmë është një shirit RGB LED i integruar që mund të kontrollohet nga aplikacionet e pllakës amë: Asus Aura Sync, MSI Mystic Light Sync dhe Gigabyte RGB Fuision Sync. Dimensionet e kasës janë 458 x 208 x 400 mm.
Lansuar:
8. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Materiali:
Ocel
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, filter për pluhur, panele anësore transparente
Drita e pasme:
Po (RGB)
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280mm, i përparëm 120/140/240/280/360mm, i pasëm 120mm
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Vende për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Kodi:
MLGPALADIN9
Pesha kg:
5.5
Gjerësia mm:
208
Lartësia mm:
400
Trashësia mm:
458
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia maksimale e kartës mm:
320
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
160
Prodhuesi:
Eurocase
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz
Ngjyra:
Zezë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për karta:
7
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592522058413
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë kompjuteri Eurocase MLG Paladin RGB, me panel anësor prej xhami, e zezë
4,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo