1 / 5
Слика на VICTRON ENERGY GX Touch 50 - допир, 5", 800x480, водоотпорен, за Cerbo GX
Слика на VICTRON ENERGY GX Touch 50 - допир, 5", 800x480, водоотпорен, за Cerbo GX
Слика на VICTRON ENERGY GX Touch 50 - допир, 5", 800x480, водоотпорен, за Cerbo GX
Слика на VICTRON ENERGY GX Touch 50 - допир, 5", 800x480, водоотпорен, за Cerbo GX
Слика на VICTRON ENERGY GX Touch 50 - допир, 5", 800x480, водоотпорен, за Cerbo GX

VICTRON ENERGY GX Touch 50 - допир, 5", 800x480, водоотпорен, за Cerbo GX

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
358.93 €
297.18 €
со ДДВ Без ДДВ 251.85 €
Заштеди 61.74 €
-18%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
22 април 2024 - 23 април 2024
Македонија, други
22 април 2024 - 23 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Victron Energy развива компоненти за соларни системи, батерии, елементи за следење и широк спектар на нивни додатоци. Сега ви го носи својот екран на допир наречен GX Touch 50, дизајниран како додаток за центарот за комуникација Cerbo GX. GX Touch 50 овозможува лесно следење и контрола на поставките на системот Victron поврзани со Cerbo GX. Дисплејот е со дијагонала од 5" и резолуција од 800 x 480 Px. Водоотпорен е. Димензиите му се 87 x 128 x 12.4 mm.
Гаранција за производителот:
1 година
Лансиран:
28. 3. 2022
Димензии:
128 x 87 x 12,4 mm
Компатибилност:
Cerbo GX
Производител:
VICTRON
EAN:
8719076048770
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
VICTRON ENERGY GX Touch 50 - допир, 5", 800x480, водоотпорен, за Cerbo GX
297.18 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ