1 / 1
Продадено
Слика на Полнач Paton Dual Quick за Canon NB-6L

Полнач Paton Dual Quick за Canon NB-6L

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Полначот Patona е дизајниран за батеријата Canon NB-6L и ви овозможува да полните до две батерии одеднаш. Се одликува со максимална флексибилност и заштеда на простор при патување. Полначот е опремен со заштита од прегревање и преполнување. Батериите се напојуваат преку USB порта. Пакетот вклучува кабел со USB и микро USB конектор. Полначот е компатибилен со: Canon Ixus 85 IS, IXY DIGITAL 25 IS и PowerShot SD770 IS. Патона е синоним за производи со висок квалитет, додека одржува поволна цена. Темелните редовни проверки на квалитетот на производите на Патона гарантираат врвно ниво на квалитет. Портфолиото на производи на Патона главно вклучува батерии за преносни компјутери, камери, камери, безжични вежби, безжични шрафцигери, напојување за овие производи, како и заштитни кеси.

Гаранција за производителот:
1 година
За автомобил:
Веќе
Наменето за:
Дигитални фотоапарати
Датум на лансирање:
31 јули 2015 година
EAN:
4055655114127
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач Paton Dual Quick за Canon NB-6L
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ