1 / 1
Продадено
Слика на Duracell батерија за Nokia

Duracell батерија за Nokia

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DRNBL5C
Лансиран:
5 февруари 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон
Пеша [g]:
20
Користено со:
Nokia BL-5C, Nokia BL-5CB
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Nokia
Број на пакувања:
1
Јас Рикарично:
По
Производител:
Дурацел
Капацитети [mAh]:
1 000
Напнатост [V]:
3,7
EAN:
5055190143971
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Duracell батерија за Nokia
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ