1 / 4
Продадено
Слика на Држач  за камера DJI BG37 за Ronin-S
Слика на Држач  за камера DJI BG37 за Ronin-S
Слика на Држач  за камера DJI BG37 за Ronin-S
Слика на Држач  за камера DJI BG37 за Ronin-S

Држач за камера DJI BG37 за Ronin-S

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
152.57 €
144.45 €
со ДДВ Без ДДВ 122.41 €
Заштеди 8.12 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
DJI Ronin-S
Користи со брендови:
DJI
Код:
DJIRON40-14
Капацитети максимум кг:
2
Производител:
DJI
Веб-страница на производителот:
Dji.com
Боја:
ЦРНО
Носители за:
Камери, камери, дигитални SLR фотоапарати
Тип на држач:
Селфи
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за камера DJI BG37 за Ronin-S
144.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ