1 / 6
Продадено
Слика на VISION Држач за монитор 13-32 ", црна
Слика на VISION Држач за монитор 13-32 ", црна
Слика на VISION Држач за монитор 13-32 ", црна
Слика на VISION Држач за монитор 13-32 ", црна
Слика на VISION Држач за монитор 13-32 ", црна
Слика на VISION Држач за монитор 13-32 ", црна

VISION Држач за монитор 13-32 ", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
107.08 €
81.08 €
со ДДВ Без ДДВ 68.71 €
Заштеди 26.00 €
-25%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
За рака:
Година
Код:
VFM-DSB
Пеша кг:
5,98
Максимални дијагонални инчи на екранот:
32
VESA mm x mm:
75 x 75, 100 x 100
Капацитети максимум кг:
8
Дијагонала на минимален инчен екран:
13
Производител:
VISION
Боја:
ЦРНО
Носители за:
Монитор
Тип на држач:
На мониторот, на масата
EAN:
4740100000000
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
VISION Држач за монитор 13-32 ", црна
81.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ