1 / 1
Foto e Mbajtëse biçiklete për telefon Forever BH-110, me skaje të rrumbullakta

Mbajtëse biçiklete për telefon Forever BH-110, me skaje të rrumbullakta

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.39 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 3.24 €
-12%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtësja e biçikletës Forever BH - 110 është e dizajnuar poasçërisht për mbajtjen e celularëve apo GPS-ëve gjatë vozitjes me të. Mbajtësja mund të vendoset në timon apo në shufër me përmasa 9-18cm. Forever mund të rrotullohet sipas dëshirës dhe konstrukti i saj mundëson siguri absolute, në mënyrë që pajisja të mos bëj lëvizje të padëshirueshme. Shijoje udhëtimin me biçikletë duke pasur telefonin tënd gjithmonë afër.
Kodi i prodhuesit:
HOLCYTF-2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Forever
Mbajtëse për:
Celularë
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5900495414960
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse biçiklete për telefon Forever BH-110, me skaje të rrumbullakta
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo