1 / 9
Продадено
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
Слика на Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно

Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
94.08 €
89.20 €
со ДДВ Без ДДВ 75.60 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Држач наменет за телевизори со дијагонали 37 "до 75" (94 до 190 см). Поддржува VESA стандарди и има капацитет до 45 кг, благодарение на добриот дизајн. Вклучени во пакувањето се сите завртки и други потребни елементи, за лесна инсталација во вашиот дом. Производот доаѓа во црна боја.

Гаранција за производителот:
1 година
Ротација:
По
Максимален капацитет [кг]:
45
Носители за:
TV
Дебелина [mm]:
5.4
Тип на држач:
на столб
Максимално растојание од wallидот [см]:
47,8
Датум на лансирање:
7. 3. 2019
Мобилен:
По
EAN:
4047443188649
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за ТВ Нама 37 "- 75", 600х500, црно
89.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ