1 / 5
Продадено
Слика на Држач за телевизор MAX MTM 3090FM 37 "- 70", црна
Слика на Држач за телевизор MAX MTM 3090FM 37 "- 70", црна
Слика на Држач за телевизор MAX MTM 3090FM 37 "- 70", црна
Слика на Држач за телевизор MAX MTM 3090FM 37 "- 70", црна
Слика на Држач за телевизор MAX MTM 3090FM 37 "- 70", црна

Држач за телевизор MAX MTM 3090FM 37 "- 70", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
56.71 €
45.33 €
со ДДВ Без ДДВ 38.42 €
Заштеди 11.37 €
-21%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

MAX MTM 3090FM е универзален држач за ТВ со загради од 37 "- 70". Компатибилност со стандардите VESA, голема носивост, варијабилност на поставките и издржлив дизајн.

Гаранција за производителот:
1 година
Ротација:
По
Максимален капацитет [кг]:
40
Дебелина [mm]:
54.8
Максимално растојание од wallидот [см]:
54.8
Висина [mm]:
440
Тип на држач:
Фреска
Носители за:
TV
Мобилен:
По
EAN:
8594173120051
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за телевизор MAX MTM 3090FM 37 "- 70", црна
45.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ