1 / 5
Продадено
Слика на TRS Држач за рака за тастатура , црнa
Слика на TRS Држач за рака за тастатура , црнa
Слика на TRS Држач за рака за тастатура , црнa
Слика на TRS Држач за рака за тастатура , црнa
Слика на TRS Држач за рака за тастатура , црнa

TRS Држач за рака за тастатура , црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
81.08 €
со ДДВ Без ДДВ 68.71 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Зголемете ја удобноста кога работите на компјутер со славен одмор за зглоб. Тоа е квалитетен и удобен начин за уживање во долгорочна работа со компјутер. Клучни својства: -Одморен зглоб во црно -Димензии 13 x 360 x 100 mm -Материјал: ткаенина / гума -Го зголемува удобноста при работа
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
GSW-87
Код:
GSW-87
Материјали:
Гума, пердув
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Производител:
Славна трка за игри на среќа со компјутер, Славна трка за игри на среќа со компјутер
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Дебелина [mm]:
100
Веб-страница на производителот:
Pcgamingrace.com
EAN:
0857372006150
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
TRS Држач за рака за тастатура , црнa
81.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ