1 / 13
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
Foto e Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3

Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
79.04 €
74.40 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 63.05 €
Ju kurseni 4.64 €
-6%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtësja ARCTIC Z1 Gen 3 ju lejon të organizoni më mirë hapësirën tuaj të punës. Ajo karakterizohet nga mjeshtëria e saktë, ergonomia e sofistikuar dhe montimi i lehtë. Ju mund të rregulloni lartësinë, këndin ose orientimin e ekranit dhe rrisni aftësitë ergonomike të hapësirës tuaj të punës. Nëse kaloni shumë kohë para ekranit, do të vlerësoni veçanërisht aftësinë për të rregulluar këndin e shikimit. Kjo mbajtëse është e dizajnuar për monitor me madhësi 16: 9 deri në 43 inç, dhe të gjerë deri në 49 inç me një peshë prej 15 kg. Kjo është një mbajtëse shumë praktike që mund të përdoret për televizorët LED përveç monitorëve LCD.
Lansuar:
6. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Lëvizshme:
Rrotullimi:
E rrotullueshme:
Kodi:
AEMNT00052A
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
43
VESA mm x mm:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Kapaciteti maksimal kg:
15
Prodhuesi:
ARCTIC
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4895213701273
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse e monitorit Arctic Z1 Gen 3
74.40 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo