1 / 7
Продадено
Слика на Држач за допир, магнетен, црн
Слика на Држач за допир, магнетен, црн
Слика на Држач за допир, магнетен, црн
Слика на Држач за допир, магнетен, црн
Слика на Држач за допир, магнетен, црн
Слика на Држач за допир, магнетен, црн
Слика на Држач за допир, магнетен, црн

Држач за допир, магнетен, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.83 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 31.53 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Код:
MAG4CUPHOLDERK
Лансиран:
Лансиран
Производител:
CellularLine
Боја:
ЦРНО
Носители за:
Мобилен
Тип на држач:
За автомобилот
EAN:
8018080387425
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за допир, магнетен, црн
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ