1 / 7
Продадено
Слика на Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел
Слика на Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел
Слика на Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел
Слика на Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел
Слика на Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел
Слика на Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел
Слика на Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел

Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
472.67 €
446.67 €
со ДДВ Без ДДВ 378.53 €
Заштеди 26.00 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
8. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Мобилен:
По
Код:
35054221
Ширина mm:
890
Висина mm:
2 157
Дебелина мм:
760
Максимални дијагонални инчи на екранот:
100
VESA mm x mm:
200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400
Капацитети максимум кг:
70
Дијагонала на минимален инчен екран:
37
Производител:
Позиција
Боја:
Бело
Носители за:
TV
Тип на држач:
Застанете
EAN:
8590669301027
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач Stell SOS 4200 Profi за ТВ 37-100 ", бел
446.67 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ