1 / 2
Продадено
Слика на STELL SHO 3610 Држач за СЛИМ монитор 40-70 ", црн
Слика на STELL SHO 3610 Држач за СЛИМ монитор 40-70 ", црн

STELL SHO 3610 Држач за СЛИМ монитор 40-70 ", црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
97.33 €
92.46 €
со ДДВ Без ДДВ 78.36 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
35047534
Гаранција за производителот:
1 година
Ширина [мм]:
660
Максимален капацитет [кг]:
50
Максимална дијагонала на екранот [инчи]:
70
Минимална дијагонала на екранот [инчи]:
40
Максимално растојание од wallидот [см]:
51
VESA [mm x mm]:
200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400
За рака:
По
Производител:
Позиција
Висина [mm]:
431
Дебелина [mm]:
70
Носители за:
Монитор, ТВ
Тип на држач:
Мурал
EAN:
8590669185894
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
STELL SHO 3610 Држач за СЛИМ монитор 40-70 ", црн
92.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ