1 / 3
Продадено
Слика на Држач за телевизор GEMBIrD	32 "-70", црна
Слика на Држач за телевизор GEMBIrD	32 "-70", црна
Слика на Држач за телевизор GEMBIrD	32 "-70", црна

Држач за телевизор GEMBIrD 32 "-70", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
58.33 €
со ДДВ Без ДДВ 49.43 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Телевизорот или мониторот не изгледа модерно, освен денешните рачки, за да можете да ја прилагодите десната шема така што погледот да не ви е пријатен и пријатен. Овој држач за бетон нуди доволни опции за прилагодување, така што навистина можете да го прилагодите на вашите потреби.

Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
Максимално растојание од wallидот [см]:
49
Максимален капацитет [кг]:
40
Носители за:
TV
Тип на држач:
на столб
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8716309109970
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за телевизор GEMBIrD 32 "-70", црна
58.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ