1 / 7
Продадено
Слика на ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар
Слика на ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар
Слика на ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар
Слика на ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар
Слика на ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар
Слика на ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар
Слика на ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар

ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
167.20 €
154.20 €
со ДДВ Без ДДВ 130.68 €
Заштеди 13.00 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Asus ROG трон
Користи со брендови:
ASUS
Безжично полнење:
По
Код:
90YH01K0-B2EA00
Пеша кг:
0.4
Ширина mm:
138
Висина mm:
190
Дебелина мм:
120
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Носители за:
слушалки
Тип на држач:
табела
EAN:
4718017315173
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ASUS ROG Throne Држач со функција Qi, звучна картичка 7.1, RGB LED, USB 3.1 центар
154.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ