1 / 5
Продадено
Слика на Држач Dahua IMOU FMB10, за IMOU LOOC C26E, Cell Pro
Слика на Држач Dahua IMOU FMB10, за IMOU LOOC C26E, Cell Pro
Слика на Држач Dahua IMOU FMB10, за IMOU LOOC C26E, Cell Pro
Слика на Држач Dahua IMOU FMB10, за IMOU LOOC C26E, Cell Pro
Слика на Држач Dahua IMOU FMB10, за IMOU LOOC C26E, Cell Pro

Држач Dahua IMOU FMB10, за IMOU LOOC C26E, Cell Pro

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.96 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 11. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Dahua Imou Looc C26E
Користи со брендови:
Дахуа
Материјали:
Метал, пластика
Димензии:
63 x 45
Код:
FMB10-Imou
Пеша кг:
0.1
Производител:
Дахуа
Боја:
Бело
EAN:
6939554966347
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач Dahua IMOU FMB10, за IMOU LOOC C26E, Cell Pro
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ