1 / 1
Продадено
Слика на Држач AQ Vision BR64TL за ТВ 37 "-70"

Држач AQ Vision BR64TL за ТВ 37 "-70"

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.08 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 17.87 €
-43%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Мобилен:
По
Код:
6br64tl
Максимални дијагонални инчи на екранот:
70
VESA mm x mm:
200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 600 x 400
Капацитети максимум кг:
35
Дијагонала на минимален инчен екран:
37
Максимално растојание од theидот см:
2.5
Производител:
AQ
Боја:
ЦРНО
Носители за:
TV
Тип на држач:
За theидот
EAN:
8595122760151
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач AQ Vision BR64TL за ТВ 37 "-70"
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ