1 / 1
Продадено
Слика на Внатрешен диск Transcend MSA370 - 32Gb

Внатрешен диск Transcend MSA370 - 32Gb

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,590 MKD.
3,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,229 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TS32GMSA370
Лансиран:
3 јули 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
MSATA 6Gb / s
Формати и дискусија:
MSATA
NCQ:
По
МЛЦ:
По
ПРОГРАМА:
По
Modeli i diskut:
MLC, ВНАТРЕШНА, SSD
Читања на IOPS:
75 000
Записи на IOPS:
70000
Производител:
Надминување
Капацитети [GB]:
32
EAN:
760557829409
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Внатрешен диск Transcend MSA370 - 32Gb
3,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ