1 / 1
E shitur
Foto e Disk i brendshëm Transcend MSA370 - 32Gb

Disk i brendshëm Transcend MSA370 - 32Gb

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.46 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 63.30 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hard disqet nuk përmbajnë pjesë lëvizëse sepse ata përbëjnë vetëm flash memorie __ (cell) të sinkronizuara me multi-nivele (MLC). Përparësi tjetër e tyre është interface mSATA i shpejtë. E gjithë puna juaj do të jetë shumë më e shpejtë. Sistemet filluese, aplikimet, ruajtja e dokumenteve dhe transferimi i shpejtë i të dhënave me vëllime të mëdha, i cili do të jetë shumë më i shpejtë se sa te hard disqet tradicionale. Ky disk ka kapacitet prej 32 GB dhe SATA 6 Gb / s (mSATA). Mbështetë SMART, TRIM dhe NCQ (Native Command Queuing), si dhe ju lejon përdorimin e Intel Smart Response. Disku me MLC NAND flash memorie është shumë rezistent ndaj shokut dhe dridhjeve, si dhe ka konsumim të ulët të energjisë.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Kodi i prodhuesit:
TS32GMSA370
Lansuar:
3 Korrik 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
MSATA 6Gb/s
Formati i diskut:
MSATA
NCQ:
MLC:
TRIM:
Modeli i diskut:
MLC, Brendshëm, SSD
Leximet IOPS:
75 000
Hyrjet IOPS:
70000
Prodhuesi:
Transcend
Kapaciteti [GB]:
32
EAN:
760557829409
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk i brendshëm Transcend MSA370 - 32Gb
66.46 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo