1 / 1
E shitur
Foto e Detektor tymi wireless iGET SECURITY M3P14

Detektor tymi wireless iGET SECURITY M3P14

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,990 MKD.
2,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,449 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një detektor optik tymi i cili mund të funksionojë në mënyrë të pavarur ose si një aksesor për alarm. Produkti i përmbush të gjitha kërkesat e përdoruesve dhe përfshin Standardin EN14604: 2005. Jetëgjatësi e lartë e baterisë me dizajn modest. Pas detektimit të tymit në dhomën ku pajisja është e vendosur, detektori fillon të lëshojë tinguj dhe alarme ndriçuese. Detektori mbulon një sipërfaqe prej afërsisht 9 metrash.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Protokolli:
Custom
Data e lansimit:
26 Korrik 2016
Fokusi:
Detektory a senzory, Zabezpecení, Detektory a senzory, Kourový senzor
Besueshmëria:
97 %
EAN:
8594177650455
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Detektor tymi wireless iGET SECURITY M3P14
2,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo