1 / 5
E shitur
Foto e Dëgjuese QCY T2C BassFix, të bardha
Foto e Dëgjuese QCY T2C BassFix, të bardha
Foto e Dëgjuese QCY T2C BassFix, të bardha
Foto e Dëgjuese QCY T2C BassFix, të bardha
Foto e Dëgjuese QCY T2C BassFix, të bardha

Dëgjuese QCY T2C BassFix, të bardha

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,126 MKD.
2,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,449 MKD.
Ju kurseni 236 MKD.
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dëgjueset QCY T2C BassFix do të vlerësohen veçanërisht nga ata që preferojnë lirinë absolute të lëvizjes dhe të dëgjuarit në shtëpi dhe gjatë ecjes. Kontrolli i integruar i ruajtur drejtpërdrejt në celularin ju lejon të kontrolloni në mënyrë të qetë muzikën, t'i përgjigjeni ose të refuzoni thirrjet dhe të rregulloni vëllimin sipas nevojës. Konsumojnë gjithashtu më pak energji elektrike dhe prandaj bateria e pajisjes zgjat më shumë për të luajtur. Përfshijnë mbajtëse me funksion karikimi.
Lansuar:
2. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Pa kabllo:
Mikrofon:
I integruar
Pajisje speciale:
Çantëz, kabllo, goma zëvendësuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Kodi:
T2CWhite
Besueshmëria:
100 %
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
4
Madhësia e altoparlantëve mm:
6
Mbrojtje IPX:
IPX4
Qëndrueshmëria e parashikuar e orës me mbrojtëse:
32
Prodhuesi:
QCY
Ngjyra:
Bardhë
EAN:
8594193720514
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dëgjuese QCY T2C BassFix, të bardha
2,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo