1 / 7
E shitur
Foto e Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza
Foto e Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza
Foto e Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza
Foto e Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza
Foto e Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza
Foto e Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza
Foto e Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza

Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,490 MKD.
1,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,178 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dëgjuest e reja Genesis Oxygen 200 do t'ju ofrojnë shpërthime me tinguj të pasur. Ato sigurojnë tingull të qartë dhe të detajuar, falë sipërfaqes së madhe të drivers të tyre. Janë ridizenjuar për të përmbushur nevojat e përdoruesve që presin cilësi të jashtëzakonshme të zërit. Oxygen 200 janë të pajisur me drivers neodiumi me cilësi të lartë 10 mm që sigurojnë tingull të pasur. Falë tyre, ju do të dëgjoni çdo hap dhe goditje të kundërshtarit tuaj në lojë. Për të siguruar që të mund të shijoni dëgjueset tuaja për aq kohë sa të jetë e mundur, ato janë të pajisura me një unazë gome, e cila mbron kabllon shumë mirë nga dëmtimi ose tërheqja dhe siguron jetën e saj të gjatë. Dëgjueset janë të pajisura me një telekomandë shumëfunksionale ergonomike, e cila lejon qasje të lehtë në funksionet më të nevojshme: pauzë, riprodhim muzike ose kontroll të volumit. Telekomanda bën përshtypje me butonat e profilizuar që ofrojnë reagime të prekshme kur shtypen. Dëgjueset Oxygen 200 janë të pajisura me një lidhës mini jack 3.4 mm me një kabllo 1.2 m të gjatë. Mund ta lidhni lehtësisht me PC, tastierë, celularë dhe tablet. Çdo lojtar kërkues dhe transmetues e di se sa i rëndësishëm është komunikimi i mirë. Dëgjueset janë të pajisura me një mikrofon të ndashëm që ofron transmetim të qartë të zërit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
1
Lojë:
Mikrofon:
I rregullueshëm, i ndashëm
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Komanda e zërit:
Në kabllo
Kodi:
NSG-1657
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
1.2
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
100
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
92
Impedancë Ohm:
16
Madhësia e altoparlantëve mm:
10
Mënyrat e lidhjes:
1x 3,5mm
Lansuar:
3. 3. 2021
Hmotnost g:
24
Prodhuesi:
Genesis
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.com/en
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5901969426274
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dëgjuese Genesis Oxygen 200, të zeza
1,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo