1 / 3
Продадено
Слика на Паметен далечински управувач WOOX R7054
Слика на Паметен далечински управувач WOOX R7054
Слика на Паметен далечински управувач WOOX R7054

Паметен далечински управувач WOOX R7054

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.83 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 31.53 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
17. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Безбедносна проверка
Протокол:
Зигби 3.0
Код:
R7054
Ширина mm:
34
Висина mm:
66
Дебелина мм:
11мм
Производител:
WOOX
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
8435606701136
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Паметен далечински управувач WOOX R7054
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ