1 / 7
Продадено
Слика на Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE
Слика на Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE
Слика на Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE
Слика на Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE
Слика на Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE
Слика на Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE
Слика на Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE

Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
321.56 €
295.56 €
со ДДВ Без ДДВ 250.47 €
Заштеди 26.00 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Број на делови:
2
Код:
CubeG-5ac60adpair
Ширина mm:
130
Висина mm:
130
Дебелина мм:
132
Опсег на фреквенција на GHz:
5, 60
Надворешен:
По
Производител:
Микротик
Веб-страница на производителот:
Mikrotik.cz
EAN:
4752224006875
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Единица Mikrotik CubeG-5ac60adpair - 60GHz, L3, CPE
295.56 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ