1 / 19
Продадено
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
Слика на Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД

Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
173.70 €
со ДДВ Без ДДВ 165.42 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Безжична тастатура за игри Corsair Gaming K63, САД. Со механички клучеви Cherry MX Red. Целосно прилагодливо сино LED позадинско осветлување. Компактни димензии - без нумерички дел. Отстранлива подлога за зглоб.

Алтернатива: :
Cherry MX Red
Наменето за:
Лаптоп компјутер
Задно светло:
По
Формат на тастатура:
Формат на тастатура:
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Влез: :
Влез:
Код на производителот:
CH-9145030-NA
Време на одговор [ms]:
1
Конектор:
USB
Врски:
Врски:
Тип на прекинувач::
Тип на прекинувач:
Тип на осветлување:
Тип на осветлување:
Тип на тастатура:
Cherry MX Red, Меканик
Игра:
По
Марка на приклучокот: :
Cherry MX
Задно осветлување::
Задно осветлување
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Боја на задното светло::
Боја на задното светло:
Боја на клучот:
ЦРНО
Без кабел:
По
Па тела::
Специјална опрема:
Мултимедијални копчиња, разделен кабел
Поднесување::
US
Цел::
игри
Рачен дел::
Производител:
Корсар, Корсар
Рангирање / приказ:
US
Преврти::
Преврти:
Сектор switch-it::
Сектор switch-it:
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Технологија:
USB-A
Безжична технологија::
Радио фрекфенција
Длабочина [mm]::
173
Веб-страница на производителот:
Corsair.com
Лева замена::
Лева замена:
EAN:
8435910221184
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Corsair Gaming K63 тастатура, безжична, САД
173.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ