1 / 5
Продадено
Слика на Часовник Amazfit GTS 2, златен
Слика на Часовник Amazfit GTS 2, златен
Слика на Часовник Amazfit GTS 2, златен
Слика на Часовник Amazfit GTS 2, златен
Слика на Часовник Amazfit GTS 2, златен

Часовник Amazfit GTS 2, златен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
198.69 €
162.32 €
со ДДВ Без ДДВ 137.56 €
Заштеди 36.36 €
-19%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Екран:
По
WiFi:
По
Барометар:
По
Огласник:
По
Мерење на пулсот:
Непосредни мерења
Водоотпорен:
По
Материјал за ремени:
силиконски
Дијагонала на екранот:
1,65
Код:
A1969-DG
Сензор за светло:
По
Жироскоп:
По
Акцелерометар:
По
Ширина mm:
35,6
Висина mm:
42.8
Дебелина мм:
9.7
Екран на допир:
По
Пеша г.:
24,7
Внатрешна меморија GB:
4
MAh капацитет на батеријата:
240
Резолуција на екранот PPI:
326
Заштитен материјал:
Алумин
трчање:
По
ВЕЛОСИЕ:
По
Вкус:
По
пливање:
По
Оксиметар:
По
Вид на водоотпорност:
5 ATM
Верзија за Bluetooth:
5
ОС што може да се користи:
Андроид, iOS
Бесплатни повици:
По
Пешачење / фитнес:
По
Очекувано траење на батеријата [денови]:
7
Ширина на ременот [mm]:
20
Стрес на сензорот:
По
Производител:
Xiaomi
Боја:
Пустинско злато
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Часовник Amazfit GTS 2, златен
162.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ