1 / 6
E shitur
Foto e Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 256GB, i zi
Foto e Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 256GB, i zi
Foto e Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 256GB, i zi
Foto e Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 256GB, i zi
Foto e Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 256GB, i zi
Foto e Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 256GB, i zi

Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 256GB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,119.71 €
897.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 760.47 €
Ju kurseni 222.35 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

iPhone 12 vjen edhe më mirë se kurrë. Ju mund të zgjidhni nga katër modele. Nëse dëshironi një zgjidhje të vogël, merrni 12 mini, klasikja do të jetë 12 dhe për më të kërkuarit ka 12 Pro dhe Pro Max. Ju gjithmonë merrni atë që ju përshtatet më shumë.

Apple iPhone 12 është mundësuar nga një çip i fuqishëm A14 Bionic me motorin Neural Engine të gjeneratës së fundit dhe performancë më të lartë të të mësuarit të makinës. Memorie e brendshme me kapacitet prej 256 GB është e gatshme për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet.

Ekrani 6.1 " Super Retina XDR me teknologji OLED dhe TrueTone ka një rezolucion prej 2532 × 1170 px me një përsosuri prej 460 ppi. iPhone 12 ka një kamerë të dyfishtë të pasme 12 MP me një lente me kënd të gjerë me hapje ƒ / 1.6, ultra të gjerë ƒ / 2.4 dhe stabilizim optik të imazhit. Për të bërë selfie mund të përdoret kamera e përparme 12 MP TrueDepth me qasje përmes Face ID.

Celulari është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit sipas specifikimit të mbrojtjes IP68. Teknologjitë wireless Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ax ose LTE dhe 5G sigurojnë lidhje të shpejtë. Ekziston edhe një marrës GPS / GLONASS / Galileo / QZSS / BeiDou dhe ndërfaqja Lightning. Mund të përdorni kabllon MagSafe ose teknologjinë wireless Qi për karikim. Senzorët përfshijnë: Face ID, barometer, xhiroskop me tre akse, akselerometër, senzor të afërsisë, senzor të dritës së ambientit dhe busullë digjitale. Celulari juaj ka të instaluar sistemin e ri operativ iOS 14.

Lansuar:
14. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Senzor i lëvizjes:
Lloji i SIM kartelës:
ESIM, nano SIM
Standardet e celularit:
5G, GSM, LTE, UMTS
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Karikim pa kabllo:
Mbështetje për NFC:
GPS:
Barometër:
Modeli i procesorit:
Apple A14 Bionic
Rezistenca ndaj ujit:
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
HDR:
Kodi:
MGJG3CN/A
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Galileo:
Diod me ndriçim:
Beidou:
Senzor i afërsisë:
Face ID:
Auto fokus:
GLONASS:
Senzor i dritës:
Gyroskop:
Focus PDAF:
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)
Gjerësia mm:
71.5
Lartësia mm:
146,7
Trashësia mm:
7.4
Rezolucioni i ekranit piksel:
2532 x 1170
Ndriçimi ƒ:
1.6
Pesha g:
164
Memorie e brendshme GB:
256
Madhësia e ekranit inç:
6,1
Memoria operuese GB:
4
Kapaciteti i baterisë mAh:
2 815
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Qartësia e ekranit PPI:
460
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
12+12
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
12
Seria:
Apple iPhone 12
Slowmotion 1080p FPS:
240
Slowmotion 2160p FPS:
60
Verzioni i Bluetooth:
5
Kompas dixhital (sensor magnetik):
Prodhuesi:
Apple
Sistemi operativ:
Apple iOS
Lloji i ekranit:
OLED
Ngjyra:
Zezë
Lidhës:
Lightning
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Bluetooth:
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
194252032763
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Celular Apple iPhone 12, 6.1" FHD+, 4GB RAM, 256GB, i zi
897.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo