1 / 5
Слика на Куќиште за компјутер Case Evolveo M1, црна
Слика на Куќиште за компјутер Case Evolveo M1, црна
Слика на Куќиште за компјутер Case Evolveo M1, црна
Слика на Куќиште за компјутер Case Evolveo M1, црна
Слика на Куќиште за компјутер Case Evolveo M1, црна

Куќиште за компјутер Case Evolveo M1, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
51.83 €
42.08 €
со ДДВ Без ДДВ 40.08 €
Заштеди 9.75 €
-19%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CAEM1
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 mm приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
USB 3.0:
По
USB конектори:
По
Аудио приклучок:
По
Број на аудио конектори:
2
Број на порти USB-A 2.0:
2
Број на ладилни места:
4
Димензии на кутијата:
400 x 198 x 396
Број на USB конектори:
3
Специјална опрема:
Транспарентна страна
Параметри на моќност:
Нема извор на енергија, поддржува стандарден ATX
Број на слотови:
Екстериер 5,25 "(1x), внатрешност 2,5" (2x), внатрешност 3,5 "(2x)
Слотови за течноста за ладење:
Страна 1x120 / 140mm, напред 2x120mm, заден 1x120mm
Производител:
Еволво
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Среда моќ
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
2
Број на надворешен простор на тврдиот диск 3,5 ":
1
Број на внатрешен простор на дискот 2,5 ":
2
Максимална должина на картичката [см]:
35
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
16
Поддржани формати на матични плочи:
Микро-ATX
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
1
Број на слотови за картички:
7
EAN:
8594161337782
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутер Case Evolveo M1, црна
42.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ