1 / 4
E shitur
Foto e Çantë Port Designs ZURICH për laptop 13.3''/14'', e kaltër
Foto e Çantë Port Designs ZURICH për laptop 13.3''/14'', e kaltër
Foto e Çantë Port Designs ZURICH për laptop 13.3''/14'', e kaltër
Foto e Çantë Port Designs ZURICH për laptop 13.3''/14'', e kaltër

Çantë Port Designs ZURICH për laptop 13.3''/14'', e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,590 MKD.
5,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,568 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo çantë luksoze dhe elegante është e dizajnuar jo vetëm për bartjen dhe ruajtjen e laptopëve me madhësi 13.3'' dhe 14'' por edhe për dokumente, shënime, pajisje të ndryshme. Ka dy xhepa të mëdhenj me zingjirë dhe vegëz dore dhe krahu të parrëshqitshme dhe të personalizueshme sipas dëshirës. Çanta ka poashtu një rryp sigurie për kapjen në mbajtëse. Peshon 568 g dhe përbëhet nga kombinimi i materialit të lëkurës dhe poliesterit që kanë qëndrueshmëri ndaj ujit.
Lansuar:
25. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Lëkurë PU
Kodi:
110303
Madhësia maksimale e laptopit inç:
14
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com
Ngjyra:
Kaltër
Vendi i prodhimit:
Taiwan
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë Port Designs ZURICH për laptop 13.3''/14'', e kaltër
5,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo