1 / 3
E shitur
Foto e Çantë HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e kaltër
Foto e Çantë HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e kaltër
Foto e Çantë HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e kaltër

Çantë HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,490 MKD.
3,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,788 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A e bartni laptopin tuaj për në punë dhe shtëpi çdo ditë, udhëtoni shpesh dhe duhet të keni laptop me vete gjatë gjithë kohës? Atëherë është e nevojshme të sigurohet mbrojtja e tij nga dëmtimi. Ndarja kryesore e mbushur butësisht është e gatshme për ruajtje të sigurt të laptopit me diagonale deri në 15.6 ", dhe është rezistente ndaj ndikimit / goditjeve. Së bashku me laptopin, gjithashtu mund të ruani pajisje shtesë ose sende ose dokumente më të vogla. Çanta është bërë prej pëlhure të papërshkueshëm nga uji, e cila është e lehtë për t'u mirëmbajtur. Mbushja me cilësi të lartë së bashku me zinxhirët e qëndrueshëm me shufra metalikë sigurojnë mbrojtje vërtet maksimale të pajisjes nga dëmtimet. Një rrip i rregullueshëm i shpatullave është i pranishëm gjithashtu.
Lansuar:
20. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
PET i riciklueshëm
Dimensionet e jashtme:
395 x 275 x 80
Kodi:
1A218AA
Pesha kg:
0,51
Besueshmëria:
100 %
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Prodhuesi:
HP
Ngjyra:
Kaltër
EAN:
194850314216
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e kaltër
3,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo