1 / 8
Foto e Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë

Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6,716 MKD.
6,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5,161 MKD.
Ju kurseni 626 MKD.
-10%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çantë shumë praktike për të mbartur një laptop me diagonale deri në 17.3 " dhe tablet me diagonale deri në 10.1 ". Posedon dizajn të hollë me mbushje të kualitetit të lartë, dy xhepa të përparmë, dorezë për bartje në dorë dhe rrip të heqshëm për krah. Xhepat e përparmë janë të siguruar me zinxhirë të fortë, ndërsa xhepi i vogël i celular ka një zinxhir të fshehur. Në një xhep më të madh, mund të ruani artikujt tuaj dhe sendet e vogla personale, portofolin, çelësat dhe të tjera gjëra. Çanta nuk është vetëm një pajisje praktike, por mbi të gjitha siguron mbrojtje të përsosur për laptopin dhe tabletin tuaj nga dëmtimi i përditshëm gjatë punës ose argëtimit. Është përpunuar nga poliesteri me përmasa prej 450 x 70 x 380 mm dhe ngjyrë të zezë.
Pesha [kg]:
0.64
Dimensionet e brendshme [mm]:
450 x 70 x 380
Dimensionet e jashtme [mm]:
450 x 70 x 380
Dizajnuar për:
Laptop
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-ADVB117K
Kodi:
CL-ADVB117K
Lloji i baterisë:
Çantë, Çantë krahu
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17.3
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Prodhuesi:
CaseLogic, CaseLogic
Thellësia [mm]:
380
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com
EAN:
0085854244695
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë CaseLogic Advantage për laptop 17.3 ", e zezë
6,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo