1 / 1
Слика на Боја за принтер HP CC641EE бр.300XL, црна

Боја за принтер HP CC641EE бр.300XL, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
71.70 €
68.08 €
со ДДВ Без ДДВ 57.70 €
Заштеди 3.62 €
-6%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CC641EE
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
HP DeskJet D1660, HP DeskJet D2530, HP DeskJet D2545, HP DeskJet D2560, HP DeskJet D2660, HP DeskJet D2680, HP DeskJet D5560, HP DeskJet F2430, HP DeskJet F2440, HP DeskJet F4240, HP DeskJet F4280
Покриеност (%) / Број на страници:
5/600
Производител:
HP
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
HP
EAN:
884962780480
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја за принтер HP CC641EE бр.300XL, црна
68.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ