1 / 4
Продадено
Слика на маица Pokémon - Starters (L)
Слика на маица Pokémon - Starters (L)
Слика на маица Pokémon - Starters (L)
Слика на маица Pokémon - Starters (L)

маица Pokémon - Starters (L)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.59 €
33.96 €
со ДДВ Без ДДВ 28.78 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Бела памучна маица со оригиналниот стартер Покемон од регионот Канто во нивната оригинална форма на пиксели. Ве очекуваат Bulbasaur, Charmander, Squirtle и Pikachu! Големина: L Материјал: памук Производител: Difuzed
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на курс::
Блуза
Од серијата:
Покемони
Цел::
За мажи, унисекс
Производител:
Дифузен
Веб-страница на производителот:
Difuzed.com
EAN:
8718526363593
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
маица Pokémon - Starters (L)
33.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ