1 / 1
Продадено
Слика на Маица Metro: Exodus - Logo (XXL)

Маица Metro: Exodus - Logo (XXL)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.33 €
27.46 €
со ДДВ Без ДДВ 23.27 €
Заштеди 4.87 €
-16%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Оставете ја (не)безбедноста на московското метро и тргнете во потрага да најдете нов дом во најновата рата од играта за компјутер од програмерите на 4A Games. Може да се качите на Аурора облечена во црна маица на Metro: Exodus со логото на играта. Големина: XXL Материјал: памук Продуцент: Gaya Entertainment
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на курс::
Блуза
Од серијата:
Метро...
Цел::
За мажи, унисекс
Производител:
Гаја Забава
EAN:
4260570027814
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Маица Metro: Exodus - Logo (XXL)
27.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ