1 / 6
Продадено
Слика на Куќиште за компјутер ,Be quiet! Silent Base 600 портокалова боја
Слика на Куќиште за компјутер ,Be quiet! Silent Base 600 портокалова боја
Слика на Куќиште за компјутер ,Be quiet! Silent Base 600 портокалова боја
Слика на Куќиште за компјутер ,Be quiet! Silent Base 600 портокалова боја
Слика на Куќиште за компјутер ,Be quiet! Silent Base 600 портокалова боја
Слика на Куќиште за компјутер ,Be quiet! Silent Base 600 портокалова боја

Куќиште за компјутер ,Be quiet! Silent Base 600 портокалова боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
198.07 €
196.44 €
со ДДВ Без ДДВ 187.09 €
Заштеди 1.62 €
-1%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
BGW05
Лансиран:
20 февруари 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
Локација на напојувањето (ПСУ):
ДОЛУ
USB 3.0:
По
USB конектори:
По
Аудио приклучок:
По
Број на аудио конектори:
2
Број на порти USB-A 2.0:
2
Број на ладилни места:
6
Број на фанови:
2
Транспарентен страничен панел:
По
Димензии на кутијата:
495 x 230 x 493
Број на USB конектори:
4
Специјална опрема:
Монтирање на завртки, управувач на кабел, филтер за прашина, про transparentирна страна, преден дел, ЛЕД контролер, изолација на бучава
Простор за ладилник за вода:
По
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Екстериер 5,25 "(3х), внатрешен 2,5" (3-4х), внатрешен 3,5 "(3-5х)
Слотови за течноста за ладење:
Горна 2х120 / 140мм, монтирана 1х120мм + 1х140мм, предна 2х140мм, долна 1х120 / 140мм, задна 1х120мм
Систем за ладење на вода:
Горниот слот 240 / 280мм, преден слот 120 / 240мм, заден слот 120мм
Комплет за ладење:
1x140mm + 1x120mm
Места за ладење:
Горна 2x120 / 140mm, предна 2x140mm, долна 1x120 / 140mm, задна 1x120mm
Производител:
Биди тивок!
Веб-страница на производителот:
Bequiet.com
Боја:
Црно / портокалово
Вид на ложа:
Среда моќ
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
3
Број на надворешен простор на тврдиот диск 3,5 ":
3
Број на внатрешен простор на дискот 2,5 ":
3
Максимална должина на картичката [см]:
29,4
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
17
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
2
Број на слотови за картички:
7
EAN:
4260052184455
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутер ,Be quiet! Silent Base 600 портокалова боја
196.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ