1 / 2
Foto e Router Wireless Mikrotik RouterBOARD, i bardhë
Foto e Router Wireless Mikrotik RouterBOARD, i bardhë

Router Wireless Mikrotik RouterBOARD, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
77.65 €
72.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 61.68 €
Ju kurseni 4.86 €
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
MikroTik RouterBOARD është një Router Dual Band që përkrahë shpërndarjen e rrjetit WIFI në frekuencat 2.4 GHz dhe 5 GHz në të njëjtën kohë. Pajisja është shumë e vogël dhe do të duket mirë në çdo shtëpi apo zyrë, si dhe kapëset për mur janë të përfshirë. Ky router përkrahë rrjetin IPv6. Ky router mund të marrë rrymën nga adapteri rrymës ose nga kabllo UTP në portin 5, si dhe ofron shpërndarjen e rrymës në pajisjet tjera që e kanë PoE (Power over the Ethernet). Routeri është i para konfiguruar dhe krejt çka keni nevojë është ta lidhni kabllon e internetit dhe të filloni ta përdorni internetin duke u lidhur me router.
Kodi i prodhuesit:
RB952Ui-5ac2nD
Lansuar:
7 Shtator 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, Wi-Fi
Gjerësia [mm]:
113
PoE:
Frekuenca e procesorit [MHz]:
650
Numri i bërthamave:
1
Jack DC:
Licensë:
L4
USB:
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300 + 433
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Klient, RouterBoard, Wifi Router
Fuqia e sinjalit të antenës:
1,5 dBi, 2 dBi
Standard:
802.11a/n, 802.11ac
Frekuenca [GHz]:
5
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS
Lartësia [mm]:
28
Trashësia [mm]:
89
Ram [MB]:
64
Lloji i antenës:
E integruar
EAN:
4752224003195
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Router Wireless Mikrotik RouterBOARD, i bardhë
72.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo