1 / 0
Продадено

Belkin USB-C кабел, M / M, 60W, 2m, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Кабел за податоци и напојување со USB-C интерфејс, за што сигурно ќе го цените фактот што може да се вметне во уредот од двете страни. Кабелот е дизајниран за ултра брзо полнење или за пренос на податоци, музика или фотографии. Покрај тоа, тој е исто така исклучително издржлив и може да издржи до околу 8000 свиоци! И самите знаете дека честото свиткување на каблите навистина им го скратува животот со молскавична брзина. USB-C должина на кабелот 2 m работен век приближно 8.000 свиоци USB-IF сертификат поддршка за брзо полнење
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Гаранција за производителот:
1 година
Должина [m]:
2
Код:
CAB003bt2MBK
Конектор:
2
Вид на кабел:
Податоци, ПСУ
На понуда од::
23. 2. 2021
Од приклучокот:
USB-C (маж)
Боја:
ЦРНО
За конектори:
USB-C (маж)
Производител:
Белкин
Веб-страница на производителот:
World.belkin.com
EAN:
7458837882550
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Belkin USB-C кабел, M / M, 60W, 2m, црна
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ