1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Patona за DELL INSPIRON 17 7737 3900mAh, Li-pol, 14,8V F7VHR

Батерија Patona за DELL INSPIRON 17 7737 3900mAh, Li-pol, 14,8V F7VHR

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
7,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,178 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерија
Користено со:
Dell Inspiron 15 7537, Dell Inspiron 17 7737, Dell Inspiron 7746
Наменето за:
Лаптоп
Користи со брендови:
Дел
Број на пакувања:
1
Код:
PT2809
Напнатост V:
14.8
Капацитети mAh:
3900
Доверливост:
82 %
Производител:
Патона
EAN:
4055655202695
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Patona за DELL INSPIRON 17 7737 3900mAh, Li-pol, 14,8V F7VHR
7,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ