1 / 1
E shitur
Foto e Bateri Patona për DELL INSPIRON 17 7737 3900mAh, Li-pol, 14,8V F7VHR

Bateri Patona për DELL INSPIRON 17 7737 3900mAh, Li-pol, 14,8V F7VHR

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
118.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 100.40 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Patona PT2809, vjen me kapacitet prej 3900mAh dhe karakterizohet me cilësi të lartë të baterisë. Bateria Li-pol është prodhuar në përputhje me standardet më të larta evropiane të cilësisë, është identike me baterinë origjinale dhe karakterizohet nga jetëgjatësia e lartë. Aksesori është i përshtatshëm me pajisjet Dell Inspiron 15 7537, Dell Inspiron 17 7737 dhe Dell Inspiron 7746.
Lansuar:
18. 5. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Bateri
I përdorshëm me:
Dell Inspiron 15 7537, Dell Inspiron 17 7737, Dell Inspiron 7746
Dizajnuar për:
Laptop
I përdorshëm me markat:
Dell
Numri i pakove:
1
Kodi:
PT2809
Tension V:
14.8
Kapaciteti mAh:
3900
Prodhuesi:
Patona
EAN:
4055655202695
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për DELL INSPIRON 17 7737 3900mAh, Li-pol, 14,8V F7VHR
118.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo