1 / 3
E shitur
Foto e Bateri PATONA për altoparlant Harman Kardon Go Play/Mini, 4000mAh, 7.4V, Li-lon
Foto e Bateri PATONA për altoparlant Harman Kardon Go Play/Mini, 4000mAh, 7.4V, Li-lon
Foto e Bateri PATONA për altoparlant Harman Kardon Go Play/Mini, 4000mAh, 7.4V, Li-lon

Bateri PATONA për altoparlant Harman Kardon Go Play/Mini, 4000mAh, 7.4V, Li-lon

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,590 MKD.
3,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,873 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Patona është një ndër liderët botërorë për bateri të kamerave, laptopëve dhe pajisjeve tjera. Tani sjellin baterinë zëvendësuese për altoparlant Harman Kardon që karakterizohet nga qëndrueshmëria e lartë gjë që do të thotë përballon një numër të lartë të cikleve të karikimit dhe diskarikimit. Bateroa ka kapacitet 4000 mAh, tension 7.4 V dhe është e tipit Li-ion.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-Ion (Litium-Ion), Akumulator
Dizajnuar për:
Altoparlantë
Kodi:
PT6720
Tension V:
7.4
Kapaciteti mAh:
4000
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
23. 2. 2021
Prodhuesi:
Patona
EAN:
4055655222587
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri PATONA për altoparlant Harman Kardon Go Play/Mini, 4000mAh, 7.4V, Li-lon
3,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo