1 / 2
Продадено
Слика на Avacom батерија за мобилен телефон Samsung Galaxy S6, 2550mAh, Li-ion
Слика на Avacom батерија за мобилен телефон Samsung Galaxy S6, 2550mAh, Li-ion

Avacom батерија за мобилен телефон Samsung Galaxy S6, 2550mAh, Li-ion

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.46 €
25.84 €
со ДДВ Без ДДВ 21.89 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерии
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Јас Рикарично:
По
Код:
GSSA-G920-2550
Производител:
Аваком
EAN:
8591849077534
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Avacom батерија за мобилен телефон Samsung Galaxy S6, 2550mAh, Li-ion
25.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ