1 / 2
Продадено
Слика на AVACOM батерија за лаптоп HP Envy 15-d000 / Pavilion 17-a000, Li-ion, 6 ќелии, 11.1V, 4400mAh
Слика на AVACOM батерија за лаптоп HP Envy 15-d000 / Pavilion 17-a000, Li-ion, 6 ќелии, 11.1V, 4400mAh

AVACOM батерија за лаптоп HP Envy 15-d000 / Pavilion 17-a000, Li-ion, 6 ќелии, 11.1V, 4400mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
68.08 €
59.96 €
со ДДВ Без ДДВ 50.81 €
Заштеди 8.12 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Литиум-јон (ли-јон)
Посветен на серијата лаптопи HP:
HP Envy 15, HP Pavilion 17
Код:
NOHP-E15-N22
Капацитети mAh:
4400
Волтаж В.:
11,1
Производител:
Аваком
Боја:
ЦРНО
EAN:
8591849075554
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
AVACOM батерија за лаптоп HP Envy 15-d000 / Pavilion 17-a000, Li-ion, 6 ќелии, 11.1V, 4400mAh
59.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ