1 / 7
Продадено
Слика на Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино
Слика на Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино
Слика на Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино
Слика на Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино
Слика на Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино
Слика на Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино
Слика на Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино

Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
81.08 €
76.21 €
со ДДВ Без ДДВ 64.58 €
Заштеди 4.87 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Blu-Ray плеери, Конзоли за игри, Проектори, ТВ
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
2, HDMI
Од приклучокот:
HDMI A (маж)
За конектори:
HDMI A (маж)
Код:
Qblueberryhdmi0030
Должина м:
3
Лансиран:
10. 2. 2021
Производител:
Аудио-барање
Боја:
Сина, црна
Вид на кабел:
Врски, видео
EAN:
92592015395
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Audioquest Кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 3m, црно / сино
76.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ