1 / 6
Продадено
Слика на Apple MagSafe силиконски заштитник за iPhone 12 mini, темно сина
Слика на Apple MagSafe силиконски заштитник за iPhone 12 mini, темно сина
Слика на Apple MagSafe силиконски заштитник за iPhone 12 mini, темно сина
Слика на Apple MagSafe силиконски заштитник за iPhone 12 mini, темно сина
Слика на Apple MagSafe силиконски заштитник за iPhone 12 mini, темно сина
Слика на Apple MagSafe силиконски заштитник за iPhone 12 mini, темно сина

Apple MagSafe силиконски заштитник за iPhone 12 mini, темно сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
75.35 €
6.34 €
со ДДВ Без ДДВ 5.37 €
Заштеди 69.01 €
-92%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 12 Mini
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
силиконски
Код:
MHKU3ZM/A
Производител:
јаболко
Боја:
Темно сино
Вид на обвивка:
Заден капак
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Apple MagSafe силиконски заштитник за iPhone 12 mini, темно сина
6.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ