1 / 4
Продадено
Слика на Антена за Wi-Fi Microtic LHG 5 ac
Слика на Антена за Wi-Fi Microtic LHG 5 ac
Слика на Антена за Wi-Fi Microtic LHG 5 ac
Слика на Антена за Wi-Fi Microtic LHG 5 ac

Антена за Wi-Fi Microtic LHG 5 ac

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
118.45 €
113.58 €
со ДДВ Без ДДВ 96.25 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RBLHGG-5acD
Лансиран:
30. 11. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Пеша [g]:
560
Ширина [мм]:
391
Пое:
По
Фреквенција на процесорот [MHz]:
716
Број на јадра:
4
NAND [MB]:
64
Jackек ДЦ:
По
Лиценца:
L3
Поддршка за IPv6:
По
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
600
Тип на рутер:
Бриџ, клиент, рутерборд
Јачина на сигналот на антената:
2x 24,5 dBi
Оперативна форма:
Мост, клиент
Стандард:
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g
Фреквенција [GHz]:
5
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
1
Вид на микротрик:
RouterBoard, за надворешни средини
Производител:
Микротик
Веб-страница на производителот:
Mikrotik.cz
Операционен систем:
MikroTik RouterOS v6
Висина [mm]:
391
Дебелина [mm]:
222
Овен [MB]:
256
EAN:
4752224003904
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Антена за Wi-Fi Microtic LHG 5 ac
113.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ