1 / 1
Продадено
Слика на Алтернативна боја за штампачи Canon CL-38

Алтернативна боја за штампачи Canon CL-38

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 17.76 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PI-611
Лансиран:
31 мај 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
Веќе
Користено со:
Canon PIXMA iP1800, Canon PIXMA iP1900, Canon PIXMA iP2500, Canon PIXMA iP2600, Canon PIXMA MP140, Canon PIXMA MP190, Canon PIXMA MP210, Canon PIXMA MP220, Canon PIXMA MP470, Canon PIXMA MX300
Производител:
PRINT IT
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
повеќебојна
За печатари:
Канон
Волумен (ml):
13
EAN:
8595610600440
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Алтернативна боја за штампачи Canon CL-38
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ