1 / 3
Продадено
Слика на Akasa рамка за дискови AK-IEN-05 Lokstor M52 25,5 "
Слика на Akasa рамка за дискови AK-IEN-05 Lokstor M52 25,5 "
Слика на Akasa рамка за дискови AK-IEN-05 Lokstor M52 25,5 "

Akasa рамка за дискови AK-IEN-05 Lokstor M52 25,5 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.83 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 35.44 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
AK-IEN-05
Лансиран:
28 ноември 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на рамка:
Па тоа
Поддржани формати на дискови ["]:
3,5
Внатрешна технологија:
SATA
Производител:
Акаса
Веб-страница на производителот:
Akasa.com.tw
EAN:
4710614535527
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Akasa рамка за дискови AK-IEN-05 Lokstor M52 25,5 "
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ