1 / 1
E shitur
Foto e Foli mbrojtëse Screenshield për LG G8X ThinQ

Foli mbrojtëse Screenshield për LG G8X ThinQ

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11.18 €
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8.11 €
Ju kurseni 1.62 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Folia mbrojtëse ScreenShield e dizajnuar për telefonin e modelit LG G8X ThinQ, mbron ekranin e telefonit tuaj gjatë përdorimit, vendosjes në xhep, dëmtimit nga rrëshqitjet dhe përplasjet. Kjo është për shkak të qëndrueshmërisë ekstreme të filmit poliuretani, i cili i jep prodhuesit një garanci të jetës. Kështu që ndjehuni të lirë të përdorni pajisjen tuaj kudo që dëshironi. Ky aksesor ka material të qëndrueshëm, që ndihmon në ngjitje dhe vendosje të lehtë si dhe është rezistent ndaj yndyrës dhe shenjave të gishtërinjëve.
Lansuar:
9. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
LG G8X ThinQ
Dizajnuar për:
Celularë
I përdorshëm me markat:
LG
Kodi:
LG-G8XTHINQ-D
Prodhuesi:
ScreenShield
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Foli mbrojtëse Screenshield për LG G8X ThinQ
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo